Hokejové kempy a tryouty

Agentura Sport&university zprostředkovává účast na několikadenních hokejových kempech a tryoutech v USA. Tyto kempy bývají zpravidla pořádány trenéry jednotlivých univerzit (v některých případech trenéry z NHL). Během těchto kempů probíhají pravidelné tréninky a především se hrají utkání, kterým přihlíží univerzitní trenéři a skauti.
Hlavním přínosem hokejových kempů pro sportovce jsou především:

  • Příležitost seznámit se a kontaktovat skauty a trenéry juniorských hokejových soutěží
  • Poznání zázemí amerických univerzit, pod jejichž záštitou se kempy konají
  • Získání veškerých informací o asociaci NCAA, která zaštiťuje univerzitní sport v USA
  • Možnost hráčů prosadit se v některých z amerických juniorských soutěží

 

Agentura Sport&university zprostředkovává účast do náborů (drafty, tryouty) jednotlivých klubů juniorských hokejových soutěží v USA.

Juniorské hokejové soutěže v USA se rozdělují do tří základních úrovní - Tier I, Tier II a Tier III,  které jsou jednou z nejlepších cest jak získat sportovní stipendium na univerzitách v USA.

Tier I- USHL- nejvyšší hokejová juniorská soutěž v USA. Hráči nehradí žádné poplatky za soutěž, hradí si pouze stravu a ubytování.  Z této soutěže je většina hráčů draftována na prestižní univerzity NCAA Divize I s plným nebo částečným sportovním stipendiem, popřípadě na Divize III s částečným akademickým stipendiem.

Tier II- NAHL- druhá nejvyšší hokejová juniorská soutěž v USA. Stejně jako USHL, i účast v této soutěži je zcela zdarma a hráči si hradí pouze stravu a ubytování.  Z této soutěže je velký počet hráčů draftován na univerzity NCAA DI s plným nebo částčným stipendiem, popřípadě do DIII s částečným akademickým stipendiem.

Tier III- USPHL, NA3HL aj. Tyto soutěže jsou již zpoplatněné. Roční náklady na účast hráče v soutěži se pohybují okolo 10 000 USD.  I zde je však šance být draftován na univerzity do NCAA.

Golfové akademie

Agentura Sport&university zprostředkovává pobyt v golfových akademiích v USA. Doby pobytu v těchto akademiích nejsou časově omezené a vše záleží na individuální dohodě mezi hráčem a golfovou akademií. Hlavním cílem pobytu v golfové akademii je zkvalitnit golfovou techniku intenzivním tréninkem se špičkovými trenéry. Velký důraz se během tréninků klade také na mentální zdatnost a taktiku hry.

Tenisové akademie

Agentura Sport&university zprostředkovává pobyt v tenisových akademiích v USA. Doby pobytu v těchto akademiích nejsou časově omezené a vše záleží na individuální dohodě mezi hráčem a tenisovou akademií. Hlavním cílem pobytu v tenisové akademii je zkvalitnit tenisovou techniku intenzivním tréninkem se špičkovými trenéry. Velký důraz se během tréninků klade také na mentální zdatnost a taktiku hry.

ONLINE REZERVACE LETENEK
Místo odletu:
Místo příletu:
Datum odletu: (DD.MM.RRRR)
Datum návratu: (DD.MM.RRRR)

   
logoTCBrno

N TENIS 

 

logoZLTC

 
MJT 400x400

tennis fun 1 521779 s 
DANIEL   FILJO'S  BLOG

logohead13

 

Ing. Monika Mertová, MBA – Mahenova 6B, Brno 602 00 Česká republika, telefon: +420 608 765 674, +420 739 552 613, email: info@stipendia.cz nebo stipendia@stipendia.cz