Complete ICE-HOCKEY

Agentura Sport&university nabízí hokejistům ucházejícím se o studium na univerzitě v USA zajištění dvou služeb dohromady - zprostředkování juniorské hokejové soutěže s cílem následného studia na univerzitě v USA (služba Complete včetně zajištění draftů na juniorské soutěže). Obě tyto služby nabízí agentura pouze za cenu služby Complete, avšak s rozdílem termínů úhrady splátek jednotlivých poplatků. Cílem spolupráce klienta a agentury je zajištění studia na univerzitě v USA, stejně jako u služby Complete. Prvotním krokem je však pokusit se získat angažmá v některém z klubů prestižní americké juniorské hokejové soutěže s možností následně získat sportovní stipendium na některé z univerzit v USA. Předpokladem pro úspěšnou spolupráci agentury a klienta je včasné rozhodnutí studentů o možnosti studia na vysoké škole, tzn. oslovení agentury klientem nejlépe již během studia na střední škole.

Další možnou cestou do jedné z amerických juniorských hokejových soutěží je agenturou Sport&university zprostředkovaná účast v hokejových kempech. Účast na těchto akcích je spojená s výkonností a věkem každého hráče. Samotná pozvánka do hokejového kempu však nezaručuje, že bude hokejista vybrán, a proto se hráči zpravidla účastní více kempů (popř. tryoutů) za sebou. Hokejisté mají možnost hrát americkou juniorskou soutěž maximálně jeden rok po dokončení střední školy, avšak již během jejich působení v této soutěži agentura Sport&university kontaktuje vhodné univerzity. Povinností hráče je poskytnout zprostředkovateli dostatek informací o jeho výsledcích, statistikách a doložit vlastní krátkou videoprezentaci, určenou pro trenéry v USA. Jakmile je hráč osloven trenérem určitého klubu, agentura zajistí podrobné informace o kempech a asistuje při přihlášení na tyto akce. 

Juniorské hokejové soutěže v USA se rozdělují do tří základních úrovní - Tier I, Tier II a Tier III,  které jsou jednou z nejlepších cest jak získat sportovní stipendium na univerzitách v USA.

Tier I- USHL- nejvyšší hokejová juniorská soutěž v USA. Hráči nehradí žádné poplatky za soutěž, hradí si pouze stravu a ubytování.  Z této soutěže je většina hráčů draftována na prestižní univerzity NCAA Divize I s plným sportovním stipendiem nebo na Divize III s částečným stipendiem.

Tier II- NAHL- druhá nejvyšší hokejová juniorská soutěž v USA. Stejně jako USHL, i účast v této soutěži je zcela zdarma a hráči si hradí pouze stravu a ubytování.  Z této soutěže je velký počet hráčů draftován na univerzity NCAA DI s plným stipendiem nebo na DIII s částečným stipendiem.

Tier III- USPHL, NA3HL aj. Tyto soutěže jsou již zpoplatněné. Roční náklady na účast hráče v soutěži se pohybují okolo 10 000 USD.  I zde je však šance být draftován na univerzity do NCAA.

Služba Complete Ice - hockey nabízí:

  • vyhodnocení sportovní a akademické úrovně klienta
  • poradenství při vytvoření vlastní prezentace klienta
  • zprostředkování prezentace klienta trenérům a jejich asistentům v amerických juniorských hokejových soutěžích
  • zajištění informací o kempech
  • zajištění vhodných nabídek univerzit podle požadavků klienta
  • zprostředkování sportovních (popř. akademických) stipendií
  • pomoc při přihlášení do asociací NCAA a NAIA (viz. Důležité odkazy)  s cílem získat amatérský a akademický status
  • plná asistence při procesu přijímacích řízení, které vedou ke konečnému přijetí studenta na univerzitu (přihláška na univerzitu, reference, překlady vysvědčení a ověření pravosti, bankovní dopis, lékařská zpráva, pojištění, informace o testech SAT, Toefl, ACT, atd.)
  • pomoc při získání studentských víz
  • pomoc s rezervací letenek
ONLINE REZERVACE LETENEK
Místo odletu:
Místo příletu:
Datum odletu: (DD.MM.RRRR)
Datum návratu: (DD.MM.RRRR)

   
logoTCBrno

N TENIS 

 

logoZLTC

 
MJT 400x400

tennis fun 1 521779 s 
DANIEL   FILJO'S  BLOG

logohead13

 

Ing. Monika Mertová, MBA – Mahenova 6B, Brno 602 00 Česká republika, telefon: +420 608 765 674, +420 739 552 613, email: info@stipendia.cz nebo stipendia@stipendia.cz