Help

Služba HELP je určená pro klienty, kteří již jsou v kontaktu s některou z univerzit v USA, ale potřebují pomoci se složitým rower 643214 sprocesem přijímacího řízení. Agentura Sport&university nabízí plnou asistenci během přijímacího řízení na univerzitu v USA (přihláška na univerzitu, informace o testech potřebných pro přijetí, studentská víza, atd.) a při získávání eligibility - tzn. získání amatérského a akademického statusu.

V případě, kdy se klient rozhodne využít služby HELP, je nutné uzavřít s agenturou Sport&university smlouvu o zprostředkování a předložit agentuře potřebné informace o univerzitě se kterou komunikuje, a která mu písemně poskytla nabídku ke studiu.

Služba Help nabízí:

  • pomoc při přihlášení do asociací NCAA a NAIA (viz. Důležité odkazy) s cílem získat amatérský a akademický status
  • plná asistence při přijímacím řízení na univerzitu (přihláška na univerzitu,  překlady vysvědčení a ověření pravosti, bankovní dopis, lékařská zpráva, pojištění, informace o testech SAT, Toefl, ACT (viz. Důležité odkazy) atd.
  • pomoc při získání studentských víz
  • rezervace letenek
ONLINE REZERVACE LETENEK
Místo odletu:
Místo příletu:
Datum odletu: (DD.MM.RRRR)
Datum návratu: (DD.MM.RRRR)

   
logoTCBrno

N TENIS 

 

logoZLTC

 
MJT 400x400

tennis fun 1 521779 s 
DANIEL   FILJO'S  BLOG

logohead13

 

Ing. Monika Mertová, MBA – Mahenova 6B, Brno 602 00 Česká republika, telefon: +420 608 765 674, +420 739 552 613, email: info@stipendia.cz nebo stipendia@stipendia.cz