STUDIUM NA SOUKROMÝCH STŘEDNÍCH ŠKOLÁCH

Možnost studovat na kvalitní škole a zároveň sportovat na vysoké úrovni jde jen v Americe.

hodin konzultací

klientů s naší pomocí vycestovalo studovat do USA

klientů právě studujících v USA

Boarding Schools

28.000 Kč

Pro klienty, kteří se rozhodnou studovat střední školu v USA, poskytujeme slevu ve výši 20% na zprostředkování navazujícího studia na univerzitách v USA.

Boarding schools

Zprostředkováváme studium na soukromých středních školách v USA, tzv. boarding schools (studium s ubytováním a stravou v rámci středních škol).

Služba Boarding Schools nabízí:

  • pomoc s výběrem školy
  • asistence s přijímacím řízením
  • informace o vstupních testech
  • pomoc při získání studentských víz
  • rezervace letenek

Sportovní akademie

28.000 Kč

Pro klienty, kteří se rozhodnou studovat střední školu v USA, poskytujeme slevu ve výši 20% na zprostředkování navazujícího studia na univerzitách v USA.

SPORTOVNÍ AKADEMIE SE STUDIEM NA STŘEDNÍ ŠKOLE

Zprostředkováváme pobyty ve sportovních akademiích v USA, včetně studia na středních školách. Ve sportovních akademiích se studenti plně věnují vybranému sportu a zároveň výuce na střední škole. Rozdíl mezi boarding schools a akademiemi je především v tom, že studenti tráví většinu času v akademiích, kde se stravují, bydlí, trénují  a do školy chodí studovat.

Na rozdíl od boarding schools, kde je student neustále v prostorách školy, kde bydlí, stravuje se a trénuje. Během pobytu v akademii získávají sportovci zkušenosti od prvotřídních trenérů, kteří se zaměřují kromě tréninkových dávek také na techniku a taktiku daného sportu, v neposlední řadě i na mentální odolnost hráčů. Kromě sportovních dovedností se studenti v akademii naučí samostatnosti, vylepší anglický jazyk, doplní si středoškolské vzdělání a připraví se na potencionální vstup na některou z prestižních amerických univerzit.

Studium v USA otevírá dveře do světa neomezených možností.